КАТАЛОГ ТОВАРОВ
График шоурума
Пн-Пт 10:00—18:00;
Сб-Вс выходной
г. Киев
ул. Викентия Хвойки, 21
ст.м. Почайна
Cart empty0 грн.0
Items in the basket
basket is empty
Cart empty0 грн.0
Items in the basket
basket is empty
Пн-Пт 10:00—18:00;
Сб-Вс выходной
0візEmpty0 грн.
Items in the basket
basket is empty
Помощь
(098) 907-90-09
отдел продаж
(050) 907-90-09
Если у вас возникли вопросы при оформлении заказа, обратитесь по указанным контактам.

Виробництво паперових пакетів крафт 【Європак Плюс ™】

Європак плюс - це найбільший виробник паперових пакетів в Україні. Європак плюс був створений в далекому 2010 році і до цього дня здійснює виробництво готових пакетів крафт, а так само під замовлення з логотипом і за індивідуальними розмірами. Офіційний сайт компанії Європак плюс - www.europack.kiev.ua.

виробництво паперових пакетів

З чого починається виробництво паперових пакетів?

Виробництво паперових пакетів починається з двох дуже важливих речей - це сировина й обладнання. Якщо сировина не належної якості або застаріле обладнання - "кіна не буде". Зрозуміло, що не варто забувати про те, що повинна бути кваліфікована команда фахівців.

Як відбувається виробництво пакетів паперових?

Виробництво крафт пакетів відбувається в кілька етапів. Кожен етап під час виробництва дуже важливий й не допускаються помилки та неточності на будь-якому з них. Слід зазначити, що виробництво паперових пакетів крафт відрізняється від інших, не будемо розкривати всі таємниці, але на виробництво паперових пакетів є ціла технологія. Таку технологію використовують на європейських виробництвах, тепер вона є і в Україні. Саме тому у Європак можна купити крафт пакети паперові європейської якості.

Етапи виготовлення пакетів паперових:

  • Підготовка та формування заготівель. Заготівля - важливий процес, бо саме від того, як розмотують і подають рулон паперу до верстата і залежить якість виробництва паперових пакетів. Також варто відзначити, що саме на першому етапі формується кількість шарів, шар може бути одношаровим або ж багатошаровим.
  • Другий етап виробництва паперових пакетів - це формування та склейка дна. В основному використовується технологія склеювання, бо вона більш міцна і такі паперові пакети мають високу вантажність (до 12 кг).
  • Коли дно сформовано, його склеюють повторно або прошивають дно. За допомогою преса прямокутному дну надають форму, щоб паперові пакети було зручно складати та транспортувати.
  • Формуються стоси з певною кількістю пакетів. Далі готові паперові пакети формуються в упаковки (ящики) та відправляються на склад.

Якщо за технологією передбачено виробництво паперових пакетів з ручками, для цього необхідно закуповувати спеціальні, окремі верстати. Ручки можуть бути різних типів, і для кожного типу ручки потрібна окрема сировина.

Як виробляють паперові пакети з логотипом?

Для нанесення логотипу може використовуватися кілька технологій. Європак використовує флексографію (флексодрук), бо це найкращий, безпечний і точний спосіб друку. Друк на паперових пакетах за допомогою флексографії - це надійний спосіб нанесення логотипу будь-якої складності на крафт пакети. Флексографія допомагає друкувати красиво навіть найменші та точні елементи вашого логотипу.

Виробництво паперових пакетів з логотипом - це індивідуальне замовлення. Для того, щоб надрукувати власний логотип на паперових пакетах - ви можете заповнити спеціальну форму на нашому сайті або зв'язатися з менеджером, який зробить підрахунок вашого замовлення та зорієнтує щодо термінів виробництва.

Яка фарба використовується при виготовленні паперових пакетів з нанесенням логотипу?

Європак - це виробник екологічно чистих паперових пакетів, відповідно для друку використовуються фарби на водній основі. Фарби на водній основі - це найбезпечніший і зручний метод друку на крафт пакети з логотипом.

Водна фарба при нанесенні вбирається в папір й зберігає гарний зовнішній вигляд. Також варто відзначити, що вона абсолютно безпечна для здоров'я і допущена для використання на упаковці для харчових продуктів.

Виготовлення паперових пакетів на замовлення від Європак - це швидко, зручно і безпечно!
Последние отзывы
Мы используем файлы cookie, чтобы сайт был лучше для вас.