0візEmpty0 грн.
Items in the basket
basket is empty
Режим работы:
Пн-Пт 9:00—18:30;
Сб-Вс выходной
Cart empty0 грн.0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
График шоурума
Пн-Пт 9:00—18:30;
Сб-Вс выходной
г. Киев
ул. Викентия Хвойки, 21
ст.м. Почайна
Cart empty0 грн.0
Items in the basket
basket is empty
Пакеты для доставки
Пакеты для фаст фуда

Виробництво паперових пакетів крафт 【Європак Плюс ™】

Європак плюс - це найбільший виробник паперових пакетів в Україні. Європак плюс був створений в далекому 2010 році і до цього дня здійснює виробництво готових пакетів крафт, а так само під замовлення з логотипом і за індивідуальними розмірами. Офіційний сайт компанії Європак плюс - www.europack.kiev.ua.

виробництво паперових пакетів

З чого починається виробництво паперових пакетів?

Виробництво паперових пакетів починається з двох дуже важливих речей - це сировина й обладнання. Якщо сировина не належної якості або застаріле обладнання - "кіна не буде". Зрозуміло, що не варто забувати про те, що повинна бути кваліфікована команда фахівців.

Як відбувається виробництво пакетів паперових?

Виробництво крафт пакетів відбувається в кілька етапів. Кожен етап під час виробництва дуже важливий й не допускаються помилки та неточності на будь-якому з них. Слід зазначити, що виробництво паперових пакетів крафт відрізняється від інших, не будемо розкривати всі таємниці, але на виробництво паперових пакетів є ціла технологія. Таку технологію використовують на європейських виробництвах, тепер вона є і в Україні. Саме тому у Європак можна купити крафт пакети паперові європейської якості.

Етапи виготовлення пакетів паперових:

  • Підготовка та формування заготівель. Заготівля - важливий процес, бо саме від того, як розмотують і подають рулон паперу до верстата і залежить якість виробництва паперових пакетів. Також варто відзначити, що саме на першому етапі формується кількість шарів, шар може бути одношаровим або ж багатошаровим.
  • Другий етап виробництва паперових пакетів - це формування та склейка дна. В основному використовується технологія склеювання, бо вона більш міцна і такі паперові пакети мають високу вантажність (до 12 кг).
  • Коли дно сформовано, його склеюють повторно або прошивають дно. За допомогою преса прямокутному дну надають форму, щоб паперові пакети було зручно складати та транспортувати.
  • Формуються стоси з певною кількістю пакетів. Далі готові паперові пакети формуються в упаковки (ящики) та відправляються на склад.

Якщо за технологією передбачено виробництво паперових пакетів з ручками, для цього необхідно закуповувати спеціальні, окремі верстати. Ручки можуть бути різних типів, і для кожного типу ручки потрібна окрема сировина.

Як виробляють паперові пакети з логотипом?

Для нанесення логотипу може використовуватися кілька технологій. Європак використовує флексографію (флексодрук), бо це найкращий, безпечний і точний спосіб друку. Друк на паперових пакетах за допомогою флексографії - це надійний спосіб нанесення логотипу будь-якої складності на крафт пакети. Флексографія допомагає друкувати красиво навіть найменші та точні елементи вашого логотипу.

Виробництво паперових пакетів з логотипом - це індивідуальне замовлення. Для того, щоб надрукувати власний логотип на паперових пакетах - ви можете заповнити спеціальну форму на нашому сайті або зв'язатися з менеджером, який зробить підрахунок вашого замовлення та зорієнтує щодо термінів виробництва.

Яка фарба використовується при виготовленні паперових пакетів з нанесенням логотипу?

Європак - це виробник екологічно чистих паперових пакетів, відповідно для друку використовуються фарби на водній основі. Фарби на водній основі - це найбезпечніший і зручний метод друку на крафт пакети з логотипом.

Водна фарба при нанесенні вбирається в папір й зберігає гарний зовнішній вигляд. Також варто відзначити, що вона абсолютно безпечна для здоров'я і допущена для використання на упаковці для харчових продуктів.

Виготовлення паперових пакетів на замовлення від Європак - це швидко, зручно і безпечно!
Последние отзывы
Мы используем файлы cookie, чтобы сайт был лучше для вас.